АДАПТИВНІ РІШЕННЯ ДЛЯ BEAUTY-БІЗНЕСУ

АДАПТИВНІ РІШЕННЯ ДЛЯ BEAUTY-БІЗНЕСУ

Нанопрепарати ENDOR Technologies® створені в лабораторії, що спеціалізується на медичних дослідженнях у галузі онкології та по догляду за шкірою. Розробник космецевтики ENDOR Technologies® — всесвітньо відомий учений Хоакін Керол.
У світі науки його називають «генієм наномолекул». Працюючи у біотехнічному кластері Наукового Парку Барселони, він здійснив справжній прорив в терапії по догляду за шкірою та терапії целюліту. Завдяки розробці методу зв’язування: гіалуронової кислоти з частинками золота та ліполітіком — тіоетіламіном.

Унікальна трикомпонентна молекула «золота-тіоетіламін-гіалуронової кислоти», розміром всього 22 нм, – ключовий інгредієнт всіх препаратів ENDOR Technologies®.

Наномолекула легко проникає через поверхню шкіри и є єдиним відомим методом безін’єкційного введення гіалуронової кислоти вісокої щільності в епідерміс.

ЗОЛОТО і
РЕДЕРМАЛІЗАЦІЯ

Найменша пластична наномолекула з важким золотим ядром, розміром в 10 нанометрів і низькою молекулярною масою менше 80 килодальтон, з легкістю проникає в глибокі шари шкіри. Потрапляючи всередину, золото стимулює вироблення цитокінів, факторів росту і білків: свого малолітнього колагену I і III типу, еластину, кератину і фібрин. Починається процес ущільнення і перебудови дермального матриксу.

Більш того, під час впливу тепла на внутрішні шари дерми за допомогою апаратних методик, ефект редермалізації посилюється у декілька разів. Оскільки молекула золота при нагріванні служить додатковим джерелом мікротепла, що кардинально прискорює всі обмінні процеси у клітинах, а також це підсилює засвоєння всіх активних речовин препаратів.

ТІОЕТІЛАМІН і
ЛІПОЛІЗ

Опосередкований ліполітик тіоетиламін (коензим А) є сполучною ланкою між активацією ферменту ліпази через сигнальні клітини цитокіни. У свою чергу активований фермент ліпаза розщеплює жири і виробляє ATF, для клітин, що цього потребують та які споживають велику кількість енергії через запуск дермальних процесів від впливу золота, гіалуронової кислоти, а також стресу, що утворився у результаті нагрівання і посиленого обміну речовин.

Тіоетіламін на відміну від багатьох інших ліполітиків є абсолютно безпечним, тому
що не руйнує мембрану жирової клітини, а діє за рахунок зменшення об’єму жиру в адипоциті.

ГІАЛУРОНОВА КІСЛОВА і
РЕВІТАЛІЗАЦІЯ

Сотні низькомолекулярних олігомерів гіалуронової кислоти, що потрапили в міжклітинний простір, активізують рецептори СD 44, які притягують кислоту всередину клітини і переробляють, на що клітина відповідає виробленням власної ендогенної гіалуронової кислоти.

РЕЗУЛЬТАТИ використання ENDOR Technologies®:

  • Посилення природнього ліфтингу
  • Збільшення щільності дерми
  • Зменшення підшкірно-жирової клітковини
  • Підвищення тургору шкіри
  • Загальне поліпшення якості шкіри

КОНТАКТИ

Хочете дізнатися більше про продукцію та прайс? Заповніть форму і ми зв’яжемося з вами найближчим часом! 

або

зателефонуйте за номером:

+380 98 011 91 89