АДАПТИВНІ РІШЕННЯ ДЛЯ BEAUTY-БІЗНЕСУ

АДАПТИВНІ РІШЕННЯ ДЛЯ BEAUTY-БІЗНЕСУ

Майбутнє естетичної медицини і косметології

ФОТОДИНАМІЧНА ТЕРАПІЯ HELEO4 — УНІКАЛЬНА ІННОВАЦІЙНА МЕТОДИКА ОМОЛОДЖЕННЯ ШКІРИ, ЗАСНОВАНА НА ЛІКУВАЛЬНИХ ВЛАСТИВОСТЯХ СВІТЛА

HELEO4 (Гелео4, Хелео4) — це запатентована професійна програма для відновлення шкіри, заснована на фундаментальних наукових розробках російських вчених.

HELEO4 — фотодинамічний вплив з високою клінічною ефективністю для усунення інволюційних змін шкіри, дерматологічних проблем, вірусних і бактеріальних захворювань шкіри на основі фотосенсибилизирующего комплексу останнього покоління Сферометаллохлоріна і LED випромінювання HARMONIA PRO.

HELEO4 — дозволяє отримувати швидкий видимий результат в омолодженні, лікуванні акне, усуненні видимих вікових змін, а головне, призводить до безпечного оздоровлення та контрольованому запуску регенерації клітин шкіри.

HELEO4 — складається з професійної процедури, яка включає в себе поєднання активних гелів HELEO4 і світлової дії певними довжинами хвиль, а також підтримку шкіри між процедурами за допомогою активних денних кремів HELEO4. 

ЕТАПИ HELEO4™

HELEO4 Gentle Exfoliating Gel. Гель наносять на попередньо очищене обличчя на 3-7 хвилин, потім змивають водою. Гель м’яко очищає поверхню шкіри від забруднень, заспокоює, готує епідерміс до нанесення активних препаратів HELEO4.
Після підготовки на суху шкіру наноситься професійний гель HELEO4. Залежно від естетичних завдань, позначених вашим фахівцем, це може бути HELEO4 ™ Active PDT Gel AntiAge або HELEO4 ™ Active PDT Gel AntiAcne. Цей етап триває від 15 до 40 хвилин і залежить від розв’язуваної задачі. За цей час гель проникає в шкіру і маркує дефектні і старі клітини.
Щоб запустити процес клітинного детокса (самоліквідації пошкоджених клітин), потрібне світло строго визначених довжин хвиль і потужності. Сферометаллохлорін, який входить в активні препарати HELEO4, сприймає синій спектр світла 420 нанометрів і червоний спектр світла 630 нанометрів. Другим невід’ємним аспектом ефективності процедури є потужність світла — так процес апоптозу запуститься швидко і з максимальним охопленням пошкоджених клітин всього за 30 хвилин. Комфортність цього етапу процедури може зрівнятися з перебуванням на яскравому сонці і чудово розслабляє.
Лінія денних кремів для догляду за шкірою HELEO4 є самостійним засобом по догляду за шкірою, яке сприяє процесу самоліквідації дефектних клітин. Домашня лінія HELEO4 доповнює і продовжує ефект професійних процедур HELEO4.

СФЕРОМЕТАЛЛОХЛОРИН ™

Для методики HELEO4 вперше вдалося отримати гель, здатний без залишку проникати в шкіру без тривалої експозиції. Фотосенсибілізатор Сферометалохлорин — відноситься до групи порфіринів, які самі по собі присутні в живому організмі і мають тенденцію до накопичення в пошкоджених клітинах. Порфірини зв’язуються з сироватковими білками, в тому числі з ліпопротеїнами низької щільності. Пошкоджені клітини містять велику кількість особливих рецепторів, до яких прикріплюються ліпопротеїни. Фотосенсибілізатор Сферометалохлорин в комплексі з ліпопротеїнами скупчуються на цитоплазматичних мембранах клітини і внутрішньоклітинних органел: мітохондрій, лізосом, ядра.

Сферометалохлорин™

 • Не містить баластних компонентів.
 • Не проникає в здорову тканину.
 • Не викликає побічних ефектів і ускладнень. 

ЛАМПА HARMONIA LED PRO

Для запуску клітинного відновлення шкіри активні компоненти HELEO4 взаємодіють з квантами світла певних довжин хвиль. HARMONIA LED PRO — апарат для фототерапії HELEO4 дозволяє досягти максимального біостімулірующего ефекту, не надаючи термального ушкодження тканин. У HARMONIA LED PRO ретельно вивірені довжини хвиль корисних спектрів світла стимулюють фотохімічні реакції в клітинах шкіри, зумовлені дією активних гелів HELEO4.

Показання для процедури HELEO4 ™

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ HELEO4 ™?

Це найбезпечніша для організму процедура по роботі з проблемами шкіри з максимально ефективних. Переваги методики HELEO4:

 • Доведена ефективність. Клінічно перевірені стабільні і довгострокові результати.
 • Широке застосування. Використовується в практиці косметолога, дерматолога і пластичного хірурга.
 • Екологічність. Хлорин Е6, що входить до складу гелів, відноситься до групи порфіринів, які самі по собі присутні в живому організмі і мають тенденцію до накопичення в пошкоджених клітинах, що говорить про високий рівень екологічності препарату.
 • Комфорт. Безболісна неінвазивна процедура без періоду реабілітації і побічних ефектів.

Протизапальний, протимікробний, знеболюючий, протинабряковий ефекти від впливу HELEO4 можна помітити після першого сеансу:

 • Відновлюється діяльність сальних і потових залоз.
 • Нормалізується рух лімфи і крові.
 • Патологічні процеси пригнічуються.
 • Запускаються процеси регенерації здорових клітин, утворення і поновлення колагену і еластину.
 • Активізується клітинний і гуморальний імунітет.
 • Посилюється метаболізм. 

EXO YOUTH RESTORE SERUM - передові біотехнології як контроль і відновлення процесів клітинного омолодження

БІОХІМІЧНИЙ ПІДХІД ДО СТАРІННЯ І МІЖКЛІТИННА «ПОШТА»

В наші дні старіння є предметом ретельних наукових досліджень, заснованих на розширення знань про молекулярні і клітинних основи життя

З точки зору біохімії, старіння — це порушення роботи клітин і їх взаємодій між собою. І якщо стоїть завдання відновити молодість і здоров’я тканин, то необхідно почати з клітки. Відомо, що клітини нашого організму знаходяться в тісному взаємозв’язку один з одним і постійно «спілкуються». Міжклітинна комунікація — це найважливіший механізм всіх біохімічних процесів. І якщо комунікація порушена, сприятливих процесів очікувати не варто. 

Що таке екзосоми?

Екзосоми — це мікроскопічні позаклітинні везикули (пухирці), діаметром від 30 до 100 нанометрів, що виділяються в міжклітинний простір клітинами різних тканин і органів. Це міжклітинні месенджери, які передають інформацію всередині нашого організму від однієї клітини до іншої і грають найважливішу роль в координації процесів клітинного старіння.

ВІД КЛІТИННОЇ ТЕРАПІЇ ДО ТЕРАПІЇ ЕКЗОСОМАМИ

На відміну від клітин екзосоми не можуть розмножуватися і з цієї причини є безпечним і ефективним засобом для омолоджуючої терапії. Вони перепрограмують старі клітини, посилаючи їм сигнали про те, якою структурою, властивостями та інформацією повинна володіти молода клітина, сповільнюючи, в результаті, процес старіння.

ОНОВЛЕННЯ І ПЕРЕПРОГРАМУВАННЯ КЛІТИННОГО СТАТУСУ

EXO Youth Restore Serum by HELEO – ексклюзивний запатентований біотехнологічний препарат, розробка російських вчених, що володіє здатністю до генетичної регуляції роботи клітин і не має аналогів в світі. Містить 60% активного компонента з Екзосома (16 млрд. Екзосом на 1 мл), пептиди і багатий комплекс незамінних амінокислот, вітамінів і мікроелементів. 

Завдяки своїм інтелектуальним регенерує властивості, сироватка надає наступні дії:

сповільнює процеси старіння;
повертає шкірі здатність захищатися і відновлюватися самостійно;
усуває роздратування і почервоніння, вирівнює тон;
забезпечує природний ліфтинг, завдяки якому контури особи стають більш чітко вираженими;
сприяє прискореному відновленню тканин в разі пошкодження;
робить шкіру більш еластичною, зволоженою, гладкою і щільною. 

Виникли питання? Зв'яжіться з нами!

Заповніть поля та наш менеджер зв’яжеться з вами *