АДАПТИВНІ РІШЕННЯ ДЛЯ BEAUTY-БІЗНЕСУ

АДАПТИВНІ РІШЕННЯ ДЛЯ BEAUTY-БІЗНЕСУ

ПРО НАС

Адаптивні рішення для б'юті-бізнесу

Ми — лідери ринку косметології і б’юті-медицини в Україні та СНД.

На сьогоднішній день у нас в портфелі 15 світових брендів.

Ми здійснюємо продаж косметологічних і медичних апаратів та інноваційної космецевтики.

Ми створюємо унікальні рішення для кожного нашого клієнта.

Ми завжди на крок попереду, скрупульозно відбираючи свій портфель перспективні інновації.

Якщо для вас важливі лідерство, стиль і пристрасть —
ми ВАШ ПАРТНЕР.

ПРО НАC

NBC GROUP Ukraine – лідер ринку косметології і beauty-медицини в Україні та СНД. 

На території України компанія ексклюзивно представляє всесвітньовідомі косметологічні бренди: PRX-Tзз (WiQo, Італія), Dermadrop TDA (Meddrop, Німеччина), LusciousLips (Infracyte, США ), HELEO4 (Росія), Endor(ENDOR Technologies, Іспанія), UTIMS (KORUST, Південна Корея), Zionic (Termosalud, Іспанія).

«Ми знаходимо передові інновації по всьому світу і пропонуємо їх вам!» (с) NBC GROUP Ukraine

Команда NBC GROUP Ukraine – це креативні, розумні, амбітні професіонали, зі стажем роботи у beauty-бізнесі не менше 5-10 років. У команді працюють кращі фахівці у сфері естетичної медицини, бізнес-аналітики, лікарі-косметологи експертного рівня. 

Експерти NBC GROUP Ukraine обирають найпрогресивніші ефективні технології, адже всі клієнти компанії вибагливі експерти beauty-медицини і косметології.  Це провідні клініки та beauty-центри Києва, Одеси, Львова, Харкова, Дніпра та інших міст України. Своїм клієнтам компанія завжди пропонує індивідуальний підхід, уважний сервіс і адаптовані бізнес-рішення.

«Технології, яких сьогодні нівкого немає, але які завтра будуть у всіх на слуху, ми першими пропонуємо вам вже зараз!» (с) NBC GROUP Ukraine

NBC GROUP Ukraine поставляє високоякісне інноваційне обладнання від провідних світових виробників і гарантує його ефективність. Усе обладнання швидко окупається і починає приносити лавиноподібний прибуток у найкоротший термін. В NBC GROUP Ukraine ви можете придбати затребувані інноваційні апарати для омолодження, а також ексклюзивні препарати для косметологічних процедур за вигідними цінами.

«Хочете стати кращими у своєму місті, а, може, й у всій країні? Хочете мати стабільно зростаючий бізнес і найвищі показники прибутку? Отже, у нас спільна мета!» (с) NBC GROUP Ukraine

Виникли питання? Зв'яжіться з нами!

Заповніть поля та наш менеджер зв’яжеться з вами *