АДАПТИВНІ РІШЕННЯ ДЛЯ BEAUTY-БІЗНЕСУ

АДАПТИВНІ РІШЕННЯ ДЛЯ BEAUTY-БІЗНЕСУ

ZIONIC

З інноваційною технологією MARP+RF

Апарат ZIONIC для тіла

глибокий та активний ротаційний масаж
ZIONIC – процедура з унікальною та інноваційною технологією MARP + RF. Союз двох технологій MARP (механічного впливу) та RF (термічного впливу) поєднаний в особливій ергономічній маніпулі.
MARP (технологія глибокого і активного ротаційного масажу) дозволяє покращити зовнішній вигляд недосконалих ділянок на різних рівнях тканин від верхнього рівня епідермісу до м’язового шару. Завдання технології MARP — створення привабливих контурів з красивою еластичною шкірою.

Резистивний (монополярний) RF впливає пошарово, поетапно створюючи різні температурні режими. RF-випромінювання дозволяє значно зменшити об’єми завдяки впливу на  підшкірно-жирову клітковину.

Союз двох технологій MARP + RF робить можливим створення трифазного протоколу впливу, де послідовно на кожній фазі ініцюються процеси ревіталізації, репарації та ремоделювання.

ПЕРЕВАГИ ІННОВАЦІЙНОЇ
ПРОЦЕДУРИ ZIONIC

ZIONIC забезпечує максимальну ефективність, завдяки трьом видам

ВПЛИВ НА М’ЯЗОВУ ТКАНИНУ

Механічна активація міофібробластів (спеціальних фібробластів у м’язових тканинах) сприяють синтезу нових міозинових і сктинових волокон, структурних білків, необхідних для скорочення м’язів. Це сприяє покращенню, підтримці та регуляції тонуса м’язів.

ВПЛИВ НА ШКІРУ

ZIONIC активізує фібробласти, стимулюючи їх ріст та синтез нових колагенових, еластинових та гіслурованих волокон. Завдяки цьому покращується зовнішній вигляд шкіри. Шкіра стає еластичною та щільною. 

ВПЛИВ НА СУДИНИ

Лікування за допомоги MARP збільшує периферичний кровотік та покращує насичення киснем тканин та видалення непотрібних речовин ZIONIC покращує венозний відтік та лімфатичний кровообіг.  

Клінічні дослідження

Клінічні дослідження показали, що поєднання MARP з резистивним радіочастотним випромінюванням не тільки гарантує результати відновлення організму, усунення целюліту, але і покращення лімфообігу завдяки своїй дії на рівнях дерми, м’язів та судин.